• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студиото Дин Русо „Кристин Дејви Лулу“ платно уметност

Студиото Дин Русо „Кристин Дејви Лулу“ платно уметност

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Истакнати бои : сива, црна, светло сина, розова, бела, тен Дин ги започнува своите слики со очите, затоа што, како што знае секој lубител на животни, очите се најикспресивни. Тој има серија за животински свет во делата, како начин да ги поддржува безбројните животни на работ на истребување. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Дин се надева дека ќе ја пренесе грижата и посветеноста на loversубителите на животните од секаков вид, од кучиња и мачки до коњи и пошироко. Преку инспиративни пораки и светли отпечатоци, работата на Дин Русос сигурно ќе го осветли секој ден. Пит Булс се погрешно разбрана раса, и јас сум среќен што можам да ја добијам пораката за спасување на животни таму. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Дин Русо Студиото „Кристин Дејви Лулу“ платно уметност. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Главните субјекти на деканите се кучиња, при што Пит Булс го претставува поголемиот дел од неговата работа. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.Уметник : Dean Russo Studio Ssubject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има стилизиран приказ на куче. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ