• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Vuepoint FPACM комплет за кабел во wallидот

Vuepoint FPACM комплет за кабел во wallидот

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го хаосот на жиците во вашата област за забава со помош на овој комплет за моќност во wallидот Sanus Vuepoint во wallидот. Обезбедете моќност зад монтираната телевизија, додека го чувате кабелот скриен за уредно и завршено инсталирање. Предвидениот дизајн помага да се направи ова поставување DIY брзо и едноставно. Скријте ги кабли за напојување и кабли во wallидот за чист изглед. Слика може да одговара на вашиот декор. Пред-жичен дизајн за брза инсталација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ