• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатен хигџ за хигирање на килим со модерно подрачје, сино бело, 39 39

Уникатен хигџ за хигирање на килим со модерно подрачје, сино бело, 39 39

 
DEN 4824.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Го добиваме : Декорирањето на ентериерот не е секогаш лесно како што изгледа на ТВ. Решението 'килим што оди со сè. Оваа збирка меки, неутрални бои и едноставни геометриски обрасци го прават совршен додаток на секој дизајн на просторијата. Плишаниот куп и рачен раб, допираат допир на недооценен луксуз за да го воздигнете вашиот стил уште повеќе, за да можете да престанете да нагласувате и да започнете да го покажувате вашиот простор. Деца и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива . Упатства за нега : Редовно вакуум и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, не пролева и е лесен за чистење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ