• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Women'sенски и женски плус спиење

Women'sенски и женски плус спиење

 
DEN 240.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Занесете ги вашите вечери со хемијата со кратки ракави од тајните богатства е. Завиткајте се во блажено мека рајон/Спандкс ткаенина, нагласена со модерни детали, и можеби никогаш нема да сакате да го соблечете! Ул> краток ракав Хенли Хемиз. 3 копче Хенли. Цврст контраст на само-ткаенина како рамо. Шифон трим. Достапно во 6 убави отпечатоци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ