• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бита Цицовска млада „утринска светлина“ платно уметност

Бита Цицовска млада „утринска светлина“ платно уметност

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Moderner Product Type : Gallery-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има фотографија на бранови што паѓаат. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Оттогаш, Бета уживаше да го фати светот околу неа. Бета сака да експериментира со светлина, додека ги крши сите правила на фотографија за да постигне нешто убаво и сонувачко. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Истакнати бои : Греј, зелена, бела, светло сина, сина Бета Цизовска-млада е фотограф со седиште во Сиднеј, Австралија. Таа особено ужива во апстрактните квалитети во пејзажите и растителниот живот што ги фотографира. Бита Цицовска Млада „Утринска светлина“ платно уметност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ