• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Артверс Цитати Повеќебојна Позадина Бидете Смели Инспиративни Цитати Перница-Откачи Поли Медиум

Артверс Цитати Повеќебојна Позадина Бидете Смели Инспиративни Цитати Перница-Откачи Поли Медиум

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Повеќебојна Позадина Бидете Смели Инспиративни Цитати. Двострано печатење-Откачи поли материјал со скриен патент и вметнете. Од вашата трпезарија до влезот, до вашата спална соба или дневна соба, овој разноврсен килим може да оди каде било во вашата куќа. Украсен со комплементарни уметнички дела, овој шик дизајн совршено ќе одговара на вкусот на вашиот дом. Покријте = Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода - Нежен Циклус-Благ Детергент - Не Избелувајте - Исушете Го Суво Ниско; Вметнете = Место Чисто / Суво Чисто Само Повеќебојна Позадина Бидете Смели Инспиративни Цитати. Двострано печатење-Откачи поли материјал со скриен патент и вметнете.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ