• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дизајнарт Розова Мода ВИСОКИ потпетици IV Глам ѕид часовник

Дизајнарт Розова Мода ВИСОКИ потпетици IV Глам ѕид часовник

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој розов глам-кружен ѕиден часовник . се печати на сто проценти цврст алуминиум.- Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи-овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, Овој Розов Моден ЧАСОВНИК СО ВИСОКИ потпетици ПРИСТИГНУВА со вклучена batt батерија и е подготвен веднаш да се инсталира на вашиот ѕид. Овој глам преголем круг часовник е достапен во различни големини,И гарантира дека ќе биде во центарот на вниманието на вашиот простор. Карактеристики. - 1 мм алуминиум одделение лим. - Достапно во круг-23х23 29х29 36х36. - Висококвалитетниот Сјаен Слој обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава лебдечка уметничка илузија. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за закачување. - Користете крпа од микрофибер за лесно чистење. - Standard стандард на батеријата вклучени со секоја нарачка. - Без напор за инсталирање и закачување На Ултра Сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и инструкции. Вклучени батерии.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ