• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Зодани Женски Пумпи Обични Чевли Со Средна Пета Клин Мери Јапеејн Канцелариски Фустан Чевли Одење Нелизгачки Ремен За Глуждот Бело 8

Зодани Женски Пумпи Обични Чевли Со Средна Пета Клин Мери Јапеејн Канцелариски Фустан Чевли Одење Нелизгачки Ремен За Глуждот

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

5, САД 6, САД 7, САД 7. Удобна влошка : удобното подножје ви овозможува најдобра удобност. Задолжително за вашата гардероба да додаде висина додека ве одржува во тренд!Содржина на пакетот : 1 Пар Мери Џејн (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.5, САД 8, САД 8. Овие клинови На Мери Јапеејн се совршени преодни и модерни пумпи за да ве одведат низ пролетните летни есенски месеци, совршени за спарување со вашите најмногу тимови!. Класичен корисен клин од средна пета мери Јапеејн чевли за вашите секојдневни или свечени облеки. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.5, сад 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горен Материјал : Материјал за Кожен Ѓон од микрофибер : Тип На Пухел : Прицврстување На Клин : Магичен Тип На Тапети : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, празници, РАБОТА, ЗАБАВА, СВАДБЕНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ