• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Pxiakgy Огледало Ѕид Налепница ПИСМА DIY Уметност Мурал Дома Декор Акрилни Налепници Сребро N + N

Pxiakgy Огледало Ѕид Налепница ПИСМА DIY Уметност Мурал Дома Декор Акрилни Налепници Сребро N + N

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Огледало Ѕид Налепница 26 Букви САМ Уметност Мурал Домашен Декор Акрилни Налепници Сребрена Нспецификација : Сосема нова Боја : Сребрен Материјал : акрилна Шема : 26 букви( А~З), симбол, срце (28 стилови) Внатрешен/Надворешен Винил се однесува на СЕКОЈА мазна, чиста, рамна површина.Прекрасна уметничка ѕидна налепница за вашиот дом или канцеларија И направете ја вашата соба освежителен изглед, создадете волшебна атмосфера можете да ја користите украсете ја дневната соба, спалната соба И така натаму Погоден За секоја рамна мазна површина, како што се прозорец, ѕид и керамика, etоу за употреба : Изберете мазна чиста и сува ѕидна површина. Излупете ја налепницата Една по една Поставете го лепилото на површината на планот без да ги притиснете така што ќе биде полесно да се повлече и репозиционира доколку е потребноако резултатот е задоволителен за вас. Цврсто залепете се на површината со притискање на воздушните меури нанадвор.Вклучен пакет : 1x огледало декалнота : бојата на Предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква на мониторот на вашиот компјутер бидејќи мониторите не се калибрирани Исти овој производ е широко популарен и идеален избор за задоволување на различните основни потреби за домаќинството. Тоа е одличен подарок за семејството, саканите и пријателите. Применливи места : спална соба, дневна соба, кујна, канцеларија, отворено, итн. Пакетот вклучува : 1x Сребрена Огледало Лепенка. Ѕид Налепница.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ