• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Акихол Панталони За Жени Облечени Обични Женски Џогери Патни Панталони Со Џебови Обични Панталони За Вежбање

Акихол Панталони За Жени Облечени Обични Женски Џогери Патни Панталони Со Џебови Обични Панталони За Вежбање

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Еднобојни Секојдневни Панталони Панталони Еластични Џебови За Половината Широки Панталони За Нозе Женски Панталони Секојдневна Работа Со Џебовиприлика : Секојдневно. Сезона : Пролет, лето, aut. Стил : Секојдневен. Одговара : одговара точно на големината. Содржина на пакетот : 1 х панталони. МАТЕРИЈАЛ : женски права нога женска канцеларија работа панталони фустан карактеристики ниска еластична, но удобна ткаенина, еластична половина го прави лесно да се повлече, дизајн на два странични џебови, лабав стил на вклопување со висок струк. Тоа може да ги исполни вашите очекувања за обичните панталони. ОБЛЕЧЕН ДИЗАЈН : Исечените широки панталони за нозе се дизајнирани со висок пораст и еластична линија на половината на грбот, што може подобро да ги контурира вашите облини, функционалните џебови се идеални за чување на вашите картички, клучеви или телефон. Рамен преден дел, нефункционално копче, скриен патент на левата страна, со отворени странични џебови и јамки за појас, што е професионално за работа, интервју и какви било други свечени прилики, исто така е удобно за секојдневни активности, како јога, голф, салон, состанок итн. НАТПРЕВАР : може да се спои без напор со облечени врвови, како и обични маици, високи потпетици. Комбинирајќи мека, растеглива ткаенина за изведба со стил на фустан-панталони, овие работни панталони се идеални за жени во движење, што ви овозможува лесно да се префрлате помеѓу работа и вежбање или слободно време, да изгледате најдобро, без разлика на приликата!. ПРИЛИКИ : женската секојдневна широка нога е совршена за работа, канцеларија, свечено, патување, деловно секојдневно, секојдневно носење, состанок, настава, шопинг, социјални активности и викенд собир. ВОДИЧ ЗА НЕГА : женските исечени панталони Се Перат Во Машина и Мијат Темна Облека Одделно! Со Ладна Вода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ