• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ДВЕЕ НА ЛОДГЕПОЛЕ КИД ДВЕЕ НА ДВЕЕ А-ФРАМЕ КОНД СО ВРАБОТНА СВЕТНА, Греј

ДВЕЕ НА ЛОДГЕПОЛЕ КИД ДВЕЕ НА ДВЕЕ А-ФРАМЕ КОНД СО ВРАБОТНА СВЕТНА, Греј

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Трансформирајте ги креветите во возбудлива авантура со оваа кул кревет со двокреветни кревети со двојни кревети. Нејзиниот наклон рамка покрив го претвора едноставниот мебел во спалната соба во забавна игра, каде имагинациите можат да течат диви. Замокот за принцеза или тврдина за момчињата станува пријатна шатор за да се влече во текот на ноќта. Врвниот кревет е опремен со заштитна железница за да ги заштити вашите мали од тамбини за да се уверат дека децата ќе бидат безбедни во текот на ноќта или кога ќе играат. Овој кревет сигурно ќе ги оствари своите соништа. Бунтовите се со големина за два душеци близнаци за да ви помогнат да го искористите максимумот од вашиот простор. Цврстата градба на бор и МДФ вклучува склопени основи за удобна поддршка на душекот. Вертикалното скалило ги прави најголемите мали простори и може да се позиционира од двете страни на креветот. Наклонување на дизајнот на покривот на рамката се дуплира како идеална игра. Безбедноста на прво место! Врвната железничка железница помага во спречување на случајни тамби. Неутрална сива завршница одговара на низа декори за спални соби. Мерки за заштеда на простор 79,25 W X 43,33 D x 72,5 h инчи за да одговараат на просториите за деца. Собранието е едноставно со вклучени упатства за лесни за следење. Собрани димензии : 79,25 "W X 43.25" D X 70,75 "H. Тежина Капацитет : 220 фунти Топ 200 фунти на дното. Бродови на една кутија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ