• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Cruzer & Duracell Coppertop

Cruzer & Duracell Coppertop

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Прецизниот тример со висока дефиниција Braun Cruzer 6 е во право кога станува збор за фино прилагодување на вашиот стил. Одликувајќи се со кастрење на главата со екстра-фини заби, оваа разноврсна алатка за стилизирање ви дава слобода на прилагодена прецизна работа. Ако сакате да стилизирате или да ги исечете страничните согорувања, мустаќи или какви било други детали за косата на лицето, тримерот на Браун Круцер е одлична алатка за додавање на завршните допири во вашиот стил. Овој тример на Браун може да се пофали со екстра мала глава за стилизирање на тешко достапни области и создавање на добра форма. Прецизните тримери со висока дефиниција Braun Cruzer 6 се исто така лесни за ракување и чистење. - Braun Cruzer6 & Duracell Coppertop : Карактеристики за кастрење на главата со дополнителни фини заби.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ