• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Детска соба од Ступел скицирани меки зајачиња цвеќиња од платно wallидна уметност од Студио Q

Детска соба од Ступел скицирани меки зајачиња цвеќиња од платно wallидна уметност од Студио Q

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Уметнички Студио П.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ