• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пацифик Фели современ стил тапацирана дневна соба Електричен столче за лежење со лумбална масажа, Тани Браун

Пацифик Фели современ стил тапацирана дневна соба Електричен столче за лежење со лумбална масажа, Тани Браун

 
DEN 7824.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Современата колекција на Феликс современа електрична енергија од мебел за AC Pacific. Нашиот Re Lix Reading Recliner не е премногу мал, ниту е преголем, тоа е само вистинската големина. Дел од нашата линија на прилики за електрична енергија, овој електричен стол за лежење е опремено со копче за полнење со копче и USB за дополнителна погодност. Мекиот полиестерски ткаенина е завиткана околу цврста добро конструирана рамка со цврсто дрво што се наоѓа на врвот на механизмот на челик со тешки. Ова столче за лекување ќе биде совршено место за одмор за да уживате во одлична книга, да гледате телевизија, да се фатите на вашите е -пошта, да ги проверите вашите извори или да влезете во таа моќ. Седнете во удобност. Повторно опуштете се и надополнете. За повеќе стилови и производи, проверете ја целата наша линија на мебел за дневна соба. Овој прицврстувач мери 38 "l x 38 " w x 40 "h и тежи 98 bs за совршено да одговара на вашата дневна соба или ден. Потребно е одредено склопување. Совршено со големина : Power Recliner во колекцијата Феликс мерки 38" L x 38 „W x 40“ h и тежи 98 bs за совршено да одговара на вашиот дом. Потребно е одредено склопување. Подигач за 21 век : Овој лежиште има електричен систем за лекување и копче за напојување со USB порта за полнење. Современ дизајн : Колекцијата Феликс има современ стил со тапацир на ткаенина што се меша со најразлични теми за домашни декор. Квалитетна конструкција : Овој прицврстувач за напојување е направен од цврста рамка од дрво, поддржана од систем на тешка железница и опфатена со трајна полиестерска ткаенина. Долна функција на лумбална масажа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ