• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Море. Сол. & Сонце. Женски Резервоар

Море. Сол. & Сонце. Женски Резервоар

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Море. Сол. & Сонце. е прикажан на предната страна на овие модерни плус големина женски резервоари. Координирање на дизајни достапни одделно. 60% чешлан памук / 40% полиестерски лесен дрес. Печатени ВО САД на увезена облека. Резервоарот Врвот. Лесна супер мека ткаенина. Лабаво вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ