• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Секојдневен Еднобоен Црн Бел Елек Без Ракави Врвови За Трчање Врвови За Жени Бејзбол Врв За Жени

Женски Секојдневен Еднобоен Црн Бел Елек Без Ракави Врвови За Трчање Врвови За Жени Бејзбол Врв За Жени

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С Биста : 62-68см/24,41-26,77" Должина : 14см/5,51" Големина : М Биста : 64-70см/25,20-27,56" Должина : 15см/5,91" Големина : Л Биста : 66-72см/25,98-28,35" Должина : 16см/6,30" Големина : XL Биста : 68-74см/26.77-29.13" должина : 17см/6.69" женски обичен Еднобоен црн Бел Елек без Ракави камис блузи информации : сезона : пролет, лето, есенски пол : женски повод : дневно вклопување : одговара на бојата на големината : црна,Бела Карактеристики : Обичен елек со цврста боја за жешките летни денови. Тоа е добар избор за себе или за пријател. Боите се специјално обезбедени, можете да изберете според фактичката ситуација, се препорачува да ги купите сите. Дизајниравме и други убави стилови, различни стилови, погодни за секојдневно совпаѓање. Се препорачува да купите уште неколку парчиња за промена и миење. Содржина на пакетот : 1 х Елек Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Големина Должина На Бистата S 62-68cm/24.41-26.77" 14cm/5.51 "Големина : S Биста : 62-68cm/24.41-26.77" Должина : 14cm/5.51 " Повод : Дневни Банџи Врвови Жени Шифон V Вратот Врвот. Сезона : Пролет, лето, aut Црни Врвни Женски Копчиња Облека Женски Врвови. Боја : црна, бела, виолетова Сина Планинска Држава Женски Врв Памук Црн Врв. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Бини Папучи Чорапи За Девојки Компресија Кошули Долго. Пол : Жени Кафеави Црни Врвни Врвови За Жени Тренингот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ