• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Royallove Женски Резервоар Врвот V Вратот Основни Печати Повик Тече Лето Без Ракави Длабока Страна Намалување На Тенок Картичка На Жените Фустан Одговара На Врвот

Royallove Женски Резервоар Врвот V Вратот Основни Печати Повик Тече Лето Без Ракави Длабока Страна Намалување На Тенок Картичка

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 80cm/31.50" Рамо : 31cm/12.20" Должина : 64cm/25.20"Големина : М Биста : 91cm/35.83" Половината : 85cm/33.46" Рамо : 32cm/12.60" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 96cm/37.80" половината : 90cm/35.43" рамо : 33cm/12.99" должина : 66cm/25.98"големина : xl биста : 102cm/40.16" половината : 96cm/37.80" рамо : 34cm/13.39" должина : 67cm/26.38"големина : xxl биста : 108cm/42,52" половината : 102см/40,16" рамо : 35см/13,78" должина : 68см/26,77"материјал : овој основен врв на туника е1пц Врвови карактеристики : кратки ракави, тркалезен врат, дизајн на Предното Копче. Стилски возбудувања на предната и задната страна за лесно покривање на средниот дел и долниот дел. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да го покажете вашиот уникатен стил.Повод : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето, aut и winter.To носете : овој обичен врв од туника има тенок фит и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони.изработен од имитација на памук, кој е мек, удобен, растеглив, лесен, но не проѕирен. Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.Големина : Пред да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ