• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пантер Мартин Вајлд Брук Соблече 1 4оз

Пантер Мартин Вајлд Брук Соблече 1 4оз

 
DEN 351.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Пантер Мартин Природата Серија имаат " тоа посебно нешто."Дизајнот на сечилото за центрифугирање и пркоси на конвенцијата со тоа што е и конкавен и конвексен. Наместо да заостанува низ водата, сечилото се врти како пропелер надвор од центарот околу вратилото, минувајќи низ самото сечило, создавајќи хидросонични бранови кои ги возбудуваат сите риби од дивеч за ненадејни дивјачки удари. Живописните модели на бои на Спинерите На Пантер Мартин се докажани комбинации на бои за овој докажан звучен дизајн.Серијата Природа На Пантер Мартин привлекува повеќе хитови поради реалните бои што го имитираат природниот плен на рибата. Дизајнот на сечилото за центрифугирање пркоси на конвенцијата со тоа што е и конкавен и конвексен, испраќајќи звучни вибрации кои се неодоливи за рибите. Предење и вибрирачко дејство. Привлекува риби во сите видови услови за риболов. Одлично за пастрмка, бас, штука, лосос и многу други.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ