• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лек Риболов Мека Мамка Силиконски Риболов Мамка Црв Риболов Инсекти Мамка

Лек Риболов Мека Мамка Силиконски Риболов Мамка Црв Риболов Инсекти Мамка

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален*меко тело на мамката, навој, реален замав на опашката*Целна риба : бас, сом, змија, итн.Спецификација : *Материјал : Силикон*Боја : (Како Што Покажуваат Сликите)*Големина : (Како Што Покажуваат Сликите)Должина : Прибл.55мм (2,16") Тежина : 1,2 гр (0,035 мл) Пакување : 10 парчиња/долга должина : Прибл.75 мм (2,95 ") Тежина : 3 г (0,11 мл) Пакет : 10 еез/лот должина : Прибл.100мм (3,94") Тежина : 7г (0,25 мл) Пакет : 5 парчиња/многу * Тежина : околу 1,2 гр; 3г; 7г*Длабочина : Тонење*Целна Риба : Агресивна Целна Риба*Локација : Езеро/Река/Поток/Плиток Водопад вклучува : 1 комплет меки мамки за риболов (55мм/75 мм : 10 парчиња/многу; 100мм 5 парчиња/многу)забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален. Мека мамка тело, навој, реална опашка замав. Целна риба : бас, сом, змија, итн. Спецификација : .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ