• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сребрена Орда Аце Здраво Летај

Сребрена Орда Аце Здраво Летај

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Аце Hi-Fly има двојна глава за сјај што го засилува дејството. Четирите аспекти на главата го зголемуваат непредвидливото дејство на мувата, кога се ловат зад затајувач или трепкач. Начинот на кој вметнувањето ги издува миларните и пластичните нозе, му дава на мамката пулсирачко дејство во водата. Самиот Милар ја рефлектира УВ светлината. Лососот може да види 3 повеќе бои од луѓето; сите овие паѓаат во спектарот НА УВ светлина. Значи, со специјалниот ламба во мува, буквално се пали во водата. Кога носите риба на бродот, ја гледате мувата долго пред да ја видите рибата. Сребрена Орда Аце Здраво Мува : двојно сјај главата. Непредвидливо движење и дејства. Осветлува додека е во вода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ