• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Рапала Ргсдс Дигитална Скала Лб Дигитална

Рапала Ргсдс Дигитална Скала Лб Дигитална

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дигиталната Скала Рапала е компактна и точна со голем осветлен дигитален дисплеј. Се одликува со тежина на тара, вкупна сума и меморија за следење на вкупната тежина, сите во дизајн отпорен на вода. Исто така е совршена големина за практично складирање во кутија за справување или брод. Изберете од поставката за фунта или килограм.Компактна, точна и отпорна на вода голема дигитална дисплеј тежина и збир вкупна меморија погодно големина за складирање во кутија за справување или брод изберете Од поставување фунта Или килограм Компактен и точен, нашите 15 килограми. и 50 килограми., Дигиталните ваги со капацитет се преполни со карактеристики што ги бараат риболовците., Со уникатната карактеристика на меморијата, можете да ги следите и вкупните тежини.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ