• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гамакацу Октопод Никел Кука Големина По Пакет

Гамакацу Октопод Никел Кука Големина По Пакет

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Куката За Октопод Гамакацу е најразновидната кука, позната по својата издржливост и цврстина. Куката е опремена со неверојатно остра игла точка и боцка за да ја задржи рибата на куката. Со поместување точка куки се многу успешни и губење на риба е реткост никел боја кука. Фалсификувани Кука. Затворена Кука За Очи. Надвор Од Поставената Точка Со Барб. Исклучително Издржливи Куки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ