• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чикологија Безжични Римски Нијанси, Белгиски Тексас 31 W 64 H

Чикологија Безжични Римски Нијанси, Белгиски Тексас 31 W 64 H

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

ЛЕСНО ЗА МЕРЕЊЕ : Оваа нијанса Е Вистинска По Големина. Безжичната Римска Нијанса е вистинска по големина и погодна и за внатрешна и за надворешна монтажа. Инсталирањето е ветре и вклучува упатства и хардвер за монтирање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ