• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Главни затемнувања со бавно ослободување на ролери во бела боја, бела

Главни затемнувања со бавно ослободување на ролери во бела боја, бела

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Производите за домашни украси донесуваат удобност и стил на кој било дом или канцелариски простор. Оваа сенка на ролери за бавно ослободување на затемнување обезбедува оптимизирање на контролата на светлината и приватноста преку нашите нови материјали за ткаенини за ролери. Одликувајќи се со нов надграден оперативен систем за бавно ослободување на безжични мрежи, безбеден и идеален за употреба со деца и миленичиња и е сертифициран за "Најдобра програма за деца". Еко-пријателската ткаенина е направена 100% од рециклиран ПЕТ полиестер. Оваа нова сенка на стилот надополнува широк спектар на големини на прозорецот и декори на просторијата. Достапни големини на ширина : 23 ", 27", 29 ", 30", 31 ", 32", 34 ", 35", 36 ", 39", 46 "& 47" (целата стандардна должина 72 "). Нитурам одземања не се Направено на овој слеп-Големината на сенка е вистинска ширина. Достапни бои : Бела и сива боја. Затемнувањето на ткаенината нуди целосен затемнување за спиење на добра ноќ. Дизајн на безжични способности идеално за безбедност на деца и миленичиња. Валент и намалени странични празнини дозволуваат да влегуваат во Помалку светлина. Ткаенината е направена од 100% рециклиран ПЕТ полиестер. Сите загради и хардвер вклучени за монтирање во внатрешноста и надвор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ