• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
1 2 W 92 H Lifetime vinyl, обичај два еднакви панели, подигнати панели ролетни, полноќно зелено

1 2 W 92 H Lifetime vinyl, обичај два еднакви панели, подигнати панели ролетни, полноќно зелено

 
DEN 4571.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите подигнати ролетни на панели обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ