• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ekena Millwork 15 W 60 H TRUE FIT PVC два еднакви подигнати панели ролетни, термички зелени

Ekena Millwork 15 W 60 H TRUE FIT PVC два еднакви подигнати панели ролетни, термички зелени

 
DEN 4597.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите композитни ролетни EPVC се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитните ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и опции за прилагодено дизајнирање, со неограничени карактеристики за прилагодување. Боите на дизајнерите нудат широк избор за да одговараат на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 15 "W x 60" H (секој бленда). Дизајнирано и собрано на вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ