• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
1 2W 37 H Живот Винил, Обичај Директно Врвот Сите Лувер, Отворен Решетката Ролетни, w Блендата-Брави, Wedgewood Blue

1 2W 37 H Живот Винил, Обичај Директно Врвот Сите Лувер, Отворен Решетката Ролетни, w Блендата-Брави, Wedgewood Blue

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите Отворени Ролетни за Решетки направени по нарачка обезбедуваат мерка за едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите решетки создава живописен карактер и интересни сенки за поживописна фасада, без разлика дали се работи за современи дизајни или повеќе историски изглед. Ролетните ги надополнуваат стиловите од Кејп Код До Федерален, Стил На Ќерамиди, Четири квадратни и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер што одговара на бојата. Најлесна инсталација-инсталира во минути со вклучен хардвер. Поради материјалите, ширините и должините се номинални +/- 1/2". Издржливи градежни карактеристики обликувана боја и јасна текстура на дрвени зрна. Живописни бои за цел живот убавина. Ограничена доживотна гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ