• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
3 4 W 43 H Lifetime vinyl, стандардни две еднакви панели, подигнати ролетни за панели, W завртки за инсталирање на Shutter-Lok & Supters, црни

3 4 W 43 H Lifetime vinyl, стандардни две еднакви панели, подигнати ролетни за панели, W завртки за инсталирање на Shutter-Lok

 
DEN 837.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите стандардни подигнати панели -ролетни обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасна текстура на дрва.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ