• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ekena Millwork 18 W 52 H TRUE FIT PVC BUNGALOW фиксирани ролетни за монтирање, бело

Ekena Millwork 18 W 52 H TRUE FIT PVC BUNGALOW фиксирани ролетни за монтирање, бело

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведен од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови, е бесплатно за одржување и доаѓа со гаранција за живот. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ