• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
1 2 W 21 H Timbercraft Четири 3 8 Одбори врамени одбор-n-batten ролетни, груби пила западен црвен кедар

1 2 W 21 H Timbercraft Четири 3 8 Одбори врамени одбор-n-batten ролетни, груби пила западен црвен кедар

 
DEN 1342.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура. Нашите ролетни можат да бидат обоени или насликани за да одговараат на вашиот дом или брзо изшкуркани мазни за повеќе рафиниран изглед. Нашите надворешни дрвени ролетни нудат вистински карактеристичен изглед и можат да се нарачаат во стил што го комплиментира секој дом. Со инсталацијата трае само неколку минути, подобрувањето на вашиот дом со овие ролетни е лесен и достапен начин за подобрување на привлечноста на Curb и проширување на вашиот личен стил нанадвор. Рачно изработени. Брз и лесен за инсталирање. Направени на вашите спецификации. Додава вредност на жалба за непосредна близина. Направено со траен природен кедар. Разновидност на архитектонски стилови за избор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ