• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
внатре w in. H Builders Edge, стандард три распоредени од табла, ролетни од табла-n-batten, вклучуваат соодветни инсталациони шила,-светло бело

внатре w in. H Builders Edge, стандард три распоредени од табла, ролетни од табла-n-batten, вклучуваат соодветни инсталациони

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете вредност и интерес за надворешноста на вашиот дом со познатите ролетни на градителот на градителот. Овие силни и дурбале ролетни додаваат допир на стариот светски шарм на кој било надворешност. Нашите винилни ролетни додаваат слој на рафинирање и интерес, додека нудат минимално одржување и одржување, како оној на ролетни од дрво. Нашите ролетни се изработени од траен винил, еден од најразновидните надворешни материјали на денешните. Тие се релативно лесни и без оштетување на вода, искривување и пилинг. Нашите винилни ролетни се достапни во целиот спектар на богати бои, и тие ви носат години на уживање. Ограничена гаранција за живот на надворешни винилни ролетни. Винил -ролетни нема да попуштат или избледат. Најисплатливиот начин да додадете вредност во вашиот дом. Ролетни за сопствена големина за да одговараат на вашите потреби за блендата. Најголем производител на винил бленда во нацијата. Лесна инсталација на блендата-лок.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ