• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дуксери За Жени Со Качулка Со Патент Јакни Со Долги Ракави Трендовски Дуксери Цврста Надворешна Облека Редовно Вклопување Улична Облека Модни Облеки Со Тенко Руно

Дуксери За Жени Со Качулка Со Патент Јакни Со Долги Ракави Трендовски Дуксери Цврста Надворешна Облека Редовно Вклопување Улична

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на оваа врска, ќе можете да видите повеќе ценасами Дуксери За Жени Со Качулка Со Качулка Со Качулка Јакни Со Долги Ракави Трендовски Дуксери Цврста Надворешна Облека Редовна Улична Облека За Колкови Модни Облеки Со Тенко Руно Есенска Облека Останете пријатни и модерни со нашите трендовски дуксери за жени. Изработени со меки, нашите дуксери обезбедуваат крајна удобност додека ве одржуваат во тренд. Совршени за студени денови или лежење дома, тие без напор комбинираат стил и топлина. Кликни Тука Жени Панталони Изненадување Настан Одбројување Кликни Тука дами врвот Маица Изненадување Настан Одбројување Кликни Тука Жените Се Облекуваат Изненадување Настан Одбројување СЕЛОНСКИ Дуксери ЗА Жени Зип до Качулка Вратот Долги Ракави Јакни Трендовски Дуксери Цврста Надворешна Облека Редовна Фит Улична Облека Колк Тенки Руно Модни Тимови Падне Облека. +ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ ● големина : Големина На С. : Мали Биста : 100см/39.37 "Ракав : 59см/23.23 "Должина : 63см/24.80 " големина : М Големина. : Средна Биста : 105см/41.34 "Ракав : 60см/23.62 "Должина : 64см/25.20 " големина : Л Големина. : Голема Биста : 115см/45.28 "Ракав : 61см/24.02 "Length Должина : 65см/25.59" € Големина : XL Големина. : X-Голема Биста : 120cm/47.24 " Ракав : 62cm/24.41 "Length Должина : 66cm/25.98" големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Биста : 125см/49.21 " Ракав : 63см/24.80 "Length Должина : 67см/26.38". Точка Специфики Сезона : Fall, Зима. Пол : Жени. Ракав : Обичен Ракав. Должина : Долг Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ