• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Марамчиња Крпи За Садови За Чистење Микрофибер За Миење Садови Крпи За Садови И Крпи За Садови

Марамчиња Крпи За Садови За Чистење Микрофибер За Миење Садови Крпи За Садови И Крпи За Садови

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Крпи За Садови за Чистење Микрофибер за Миење Садови Крпи За Садови и Крпи За Садови Карактеристика : Секоја крпа може да се користи постојано со недели или месеци. Супер Абсорбента, Издржлива и Разноврсна Апсорбира повеќе течност од конвенционалните хартиени крпи. Може да се користи на меки и груби површини. Дизајниран за повеќекратна употреба на чистење, како што се кујнски крпи, марамчиња за бебиња, крпи за чистење на лицето и секакви секојдневни активности за чистење. Содржина на пакетот : 5х Партал Марамчиња за Возрасни. Марамчиња Диспензерот. Правосмукалка. Мулти-боја. Крем.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ