• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно маргаритка 18 18 Виолетово дрво салфетки, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 Виолетово дрво салфетки, сет од 4

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Создадете жив тропски дух и поканувачка ведра атмосфера во вашиот дом со збир на едноставно маргаритка 18 "x 18 " Виолетово дрво салфетки од нашата колекција на тропски одморалишта. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете пизаза во вашиот простор за јадење. Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Со светла и енергичен стил, вашиот дом ќе се чувствува како островски бегство! Димензии : 19 L x 19 W во . Изберете од достапни бои. Конструиран со полиестер. Цветна шема. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ