• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Запалени ангели - Глимер магла - тексас сина

Запалени ангели - Глимер магла - тексас сина

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Нанесете ја маглата за сјај за убава проucирна магла од боја со допир на сјај. Достапно во широк спектар на бои, секој развиен со уникатен рецепт на боја и сјај за да создаде неверојатни резултати. Само еден допир на искинати ангели Глимер магла може да ги направи сите ваши проекти да заблескаат. Работи на следниве материјали : мат и сјајни трудови, налепници, платно, бурап, свилени цвеќиња, лента, иверица, памучни ткаенини, свила, иверица, стакло, акрилик, пластика, сурово дрво, гроздобер дрво, мат табла, флуирана хартија, рачно изработена рачно изработена рачно изработена хартија, филтри за кафе, ткиво, керамика, метал. Запалени ангели - Глимер магла - тексас сина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ