• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Го-Џо Индустрии Ултра Благ Сапун За Лосион Со Полнење На Хлороксиленол, Цветен Балсам, Мл

Го-Џо Индустрии Ултра Благ Сапун За Лосион Со Полнење На Хлороксиленол, Цветен Балсам, Мл

 
DEN 543.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Рачен сапун gojo® 800-ml торба-во-кутија пополнете. За нежно миење раце и ефикасно убивање на микроб. Санитарно ЗАПЕЧАТЕНО полнење помага да се спречи контаминација. Свеж вентил за издавање со секое полнење. Омекнувачи за благост. Тип На сапун : Лосион; Апликација : Рака; Капацитет( Волумен) : 800 мл; Мирис : Цветен Балсам. Овој ултра благ сапун за лосиони со хлороксиленол, цветен балсам, 800 мл е одличен сапун, течен антибактериски предмет по намалена цена под 30 долари што не можете да го пропуштите. Санитарно ЗАПЕЧАТЕНО полнење помага да се спречи контаминација. Свеж вентил за издавање со секое полнење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ