• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кујна Декор И Материјали Исечени Тестенини Зеленчук Спирала Уништувач Зеленчук Тиквички Кујна Јадење И Бар

Кујна Декор И Материјали Исечени Тестенини Зеленчук Спирала Уништувач Зеленчук Тиквички Кујна Јадење И Бар

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Спирален уништувач на зеленчук исечени тестенини од тиквички зеленчуккарактеристично : 1. Издржливи, многу силни ножеви од нерѓосувачки челик. 2. Совршен за тиквички, краставици, моркови и многу повеќе. 3. Мал, пренослив дизајн за заштеда на простор за складирање. 4. Брз и лесен за употреба. 5. Лесно за чистење. Безбедна машина за миење садови. 6. Нема БПА, стабилен и робустен материјал. Како да се користи : 1. Отстранете го капачето од спиралата 2.Изберете го сечилото! Фатете го водичот за зелено пластично сечило и оддалечете се од телото. Свртете за да го усогласите сечилото по ваш избор, а потоа повторно поврзете се. 3. За најдобри резултати, користете голем цврст зеленчук кој лесно се вклопува во . 4.Ставете го зеленчукот во центарот на конусот. Со цврст притисок, зеленчукот за совршена таљатели. 5. Користете го капачето кога зеленчукот станува многу краток за да го минимизирате отпадот и да ги заштитите прстите. 6.По употреба едноставно исплакнете во проточна вода со четка обезбедена за отстранување на безбедни остатоци од зеленчук за миење садови. 7.децата треба да користат под надзор. Пакет : 1 ПАРЧЕ зеленчук машина кујна организација. кујнски гаџети. кујна декор. кујна складирање. кујнски додатоци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ