• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Откачен Работи Картичка Игра Возрасти & до

Откачен Работи Картичка Игра Возрасти & до

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Игра со картиво 100 Откачени Работи® играчите ќе направат некои смешни работи додека неконтролирано се смеат!Секогаш..станете и дејствувајте како птица со мавтање со рацете и свиркање.Секогаш кога..некој стои, маршира до личноста и поздрав!Една Откачена работа дефинитивно води до друга во оваа луда игра на лудило! Карактеристики На производот тестирана И одобрена Безбедност. за 3 или повеќе играчи. Правилата за Закрпи игри може да се преземат од : Лепенка Производи, Ад., 1400 Е. Инман Пкви., Белоит, WI, 53511, САД. Copyright-2013 Лепенка Производи, Inc., 1400 Е. Инман Пкви., Белоит, WI 53511 САД. Сите Права се Задржани. 100 Откачени Работи е заштитен знак На Лепенка Производи, Ад.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ