• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пештера Бебе Костим

Пештера Бебе Костим

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој модерен Костим За Бебиња Од Пештера има ромпер со еден ракав со леопард кадифени детали, соодветна глава, елече со вештачка врвка, вграден "коскен" појас, мини здолниште со назабена полите и пар соодветни крзнени капаци за чизми. (Не се вклучени клуб, врски со раката и жартиера). Пештера Бебе Костим.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ