• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
5lb Neoprene Deatbell, црна, сингл

5lb Neoprene Deatbell, црна, сингл

 
DEN 3039.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Глупата на капачето Барбел Неопрена е удобна алатка за обука на сила за вашиот дом, канцеларија или теретана. Издржливото јадро од леано железо е покриено во густа облога на неопренови за да се обезбеди цврст и удобен зафат. Глупавите се користат за вежбање на сите главни мускулни групи, вклучувајќи раце, градите, грбот, апс, нозете и јадрото. Придобивките од вежбите за гира вклучуваат градење мускули, подобрување на јачината на јадрото, зајакнување на рамнотежата, обезбедување на подобро здравје на коските, согорување на калории, зголемување на нивото на енергија, подобрување на целокупното расположение и многу повеќе. Глупавите се совршени за обука на индивидуални мускулни групи или големи мускулни групи, вежбање на HIIT и одење. Секоја гира се продава индивидуално и вклучува гаранција на производителот од 30 дена. Кап, 5lb Неопрен, гира, црна, единечна : глувци нудат можност да таргетираат специфични мускулни групи или да добијат целосен тренинг на телото. Оваа група за глувци од Кап е достапна во големини 2, 3, 5, 8, 10, 12 и 15 фунти . Оригиналните глави во форма на хексадецимација спречуваат тркалање. Облогата на неопренови е издржлива и заштитна. Секоја големина има уникатна боја и има фунта етикетирана на краевите. Рачката со среден дијаметар обезбедува основен зафат и безбедност за време на употребата. Совршен за обука на индивидуални мускулни групи или големи мускулни групи, вежбање на HIIT и одење. Секоја гира се продава индивидуално.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ