• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Моен Хотел Мотел Нерѓосувачки 24 Пешкир Бар Со Полица

Моен Хотел Мотел Нерѓосувачки 24 Пешкир Бар Со Полица

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нерѓосувачки Финиш Координира Со Денешните Популарни Кујнски Апарати и Додатоци Пешкир Бар Со Полица,Вклучени Дефиниција и Монтажа Хардвер Извади Претпоставки Од Инсталација,Вклучува Печат Челик Монтажа Заградата,1 Година Ограничена Гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ