• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Takeya Tritan пластична слама капаче шише со вода, лесен, машина за миење садови, оз, чиста

Takeya Tritan пластична слама капаче шише со вода, лесен, машина за миење садови, оз, чиста

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

БПА без шише со вода Тритан има широк отвор за уста за лесно полнење и чистење. Направено со траен Истман - Тритан да биде разнишан и кристално чист за да можете да ги видите мразот и пијалоците внатре. достапни во 14 мл, 18 мл, 24 мл и шишиња со вода со големина од 32 мл, за да одговараат на сите потреби на вашите семејства. И нашата посветеност на вашата велнес е ритам на нашите срца. Шишето има широка уста за лесно полнење и се машини за миење садови безбедни за лесно чистење. Ние сме во тоа со вас за оние долги рани утрински часови, испотени јога сесија, интензивно вежбање и скапоцени моменти со вашето семејство во игралиштето. Рачката со лесна носечка јамка и лесната шише ги прави нашите шишиња со вода идеален придружник за освежување на долга авантура. Лесното тело е отпорно на влијанието и капацитетот 14oz е совршен за пиење и полнење за време на вашиот активен ден! Нашиот прекрасен и лесен за употреба Тритан Слад капак има преклоплива слама, што го прави пиењето со една рака. Затоа, играјте на вашиот врв, уживајте во вашиот живот во потполност и гасете ја жедта-затоа што хидратацијата е целодневна игра.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ