• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
BUIgtTklOP Нема Граници Шорцеви Летен Заштеда На Дозвола Женски Шорцеви Комбинезон Цврст Тесен Појас Без Ракави Квадратен Врат Краток Комбинезон

BUIgtTklOP Нема Граници Шорцеви Летен Заштеда На Дозвола Женски Шорцеви Комбинезон Цврст Тесен Појас Без Ракави Квадратен Врат

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Пролет И Лето Цврст Тесен Појас Без Ракави Квадратен Врат Краток Комбинезонкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен врв, Цврст Краток Комбинезон Моден дизајн, Без Ракави, Квадратен врат, Погоден за летна облека 2.Материјал : Плетена лента, Изработена од висококвалитетна ткаенина, Силна дише и удобна. 3.Стил : Овој Краток Комбинезон Може Да биде Одличен погоден за носење јога или фитнес. 4.Повод : јога, фитнес. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето : Жени, Девојка : јога, фитнес. Одговараат За Лето и Пролет.Материјал : Плетен стриптиз : носење за јога или фитнес.Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Кратки Комбинезони.Usukeubustwaistwaistlengsmall483478cm/30.71"68cm/26.77" 76cm/29.92 " Големина : Големина. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 78cm/30.71 "Половината : 68cm/26.77" Должина : 76cm/29.92 " Дише и апсорбира пот и брзо се суши : новата ткаенина има добра дише и ја апсорбира потта, давајќи ви суво и удобно спортско искуство. Совршен за велосипед, велосипед, јога, фитнес, теретана, тренинзи, џоги, вежбање, пешачење, трчање, шетање низ куќата или секојдневна употреба. Лесен, дише, растеглив материјал што ја отстранува влагата, ве одржува суви и ладни. Големината на нашите производи ја следи "големината НА САД" на етикетата на нашиот производ.Шорцевите што одговараат на формата не се само трендовски, туку и удобни. Ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ