• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
-Мобичен комплет за стартер

-Мобичен комплет за стартер

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој комплет за стартер T-Mobile SIM ви дава сопственост на вашиот телефон за да можете да комуницирате по желба. Ви овозможува да го користите постојниот телефон на услугата T-Mobile со SIM со податоци од 5 GB. Телефонскиот стартер е 30 долари месечно без годишен договор за услуги, дозволувајќи им на корисниците да го добијат токму она што го сакаат за услуга. Со 3-во-1 SIM, можете да уживате во неограничени податоци и текст со 100 минути разговор, а потоа 10 ¢ минута после. Едноставно е да се инсталира, за да можете веднаш да започнете да го користите. Картата има компактна големина што е дизајнирана да одговара на вашиот телефон со прецизност. Willе направи корисна опција за врска на која можете да сметате. Комплетот T-Mobile SIM Starter е исклучиво достапен на, обезбедувајќи квалитет што можете да уживате во секое време што треба да остварите повик. Т-Мобиле Сим Стартер комплет : Ексклузивно на. 30 УСД/месец нема годишен договор за услуга. 5 GB податоци SIM нуди неограничени податоци и текст со 100 минути разговор, а потоа 10 ¢/мин. Први 5 GB податоци со брзина до 4 G LTE. Комплетот за стартер T-Mobile е компатибилен телефони и таблети, вклучително и i Phone и Samsung Galaxy. 3-во-1 СИМ плус 30,00 УСД за време на емитување. Донесете свој комплет за стартување на телефони.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ