• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јахмол 22&22 Одговара За Мерцедес Бенц Мл Бришачи На Шофершајбната, Премиум Замена За Сечилата На Бришачите На Предниот Прозорец На Автомобилот

Јахмол 22&22 Одговара За Мерцедес Бенц Мл Бришачи На Шофершајбната, Премиум Замена За Сечилата На Бришачите На Предниот Прозорец

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Описи : . 100% сосема нов И Висок Квалитет. Ги исполнува или надминува стандардите за безбедност и издржливост. Обезбедува мазно, тивко, чисто бришење без размачкување. Подобрениот флексибилен дизајн на ' рбетот осигурува максимален контакт со екранот. Дизајнот без загради нуди подобра отпорност на таложење мраз и снег. Аеродинамичниот дизајн создава сила надолу спречување на подигнување на сечилото. Толеранција на температура : +158f до-40 F (+70 C до-40 C). Трајност На бришење : 1 Милион Пати бришење. Големина : 22 " +22". Забелешка : ве Молиме потврдете ја ставката дали одговара на вашето возило во табелата за компатибилност пред купувањето. Пакетот Вклучува : . 1 х 22 " Шофершајбната Зрак Бришач Ножот. 1 х 22 " Клиентите На Бришачите со Зрак На Шофершајбната Прв избор на бришачи : Набавете 2 бришачи(1 бришач на страната на возачот и 1 бришач на страната на патникот) брзо и лесно. Повеќе потивко повеќе појасно : Елегантен аеродинамичен стил бришачи ножеви. Работ за бришење третиран со графит го намалува триењето за тивко и мазно бришење во сите временски услови. Ви дава удобно и чисто ветробранско стакло. Висококвалитетна гума : Мазен бришач без брборења како резултат на специјално измешаното гумено сечило обложено со графит. Со синтетички гумени бришачи кои ќе издржат екстремни временски услови. Совршено Вклопување : висококвалитетната челична конструкција може да го направи бришачот посовршено да одговара на шофершајбната без ленти. Специјално формулирана гума за употреба во бришачи, за да обезбеди крајна издржливост и екстремни временски перформанси. Одговара на вашето ветробранско стакло подобро од традиционалните бришачи. Професионална Инсталација : ве Молиме отстранете го зелениот пластичен гумен заштитник на сечилото на бришачот пред употреба, инсталацијата е многу лесна за неколку секунди.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ