• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дожд-Ширина 20 Замена На Бришачот На Шофершајбната, Сет од 1

Дожд-Ширина 20 Замена На Бришачот На Шофершајбната, Сет од 1

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Револуционерниот дожд-Х географска Ширина бришачот контури на искривување на вашето ветробранско стакло за да обезбеди рамномерен притисок на бришење по целата должина на сечилото. Во последните 40 години, Дожд‑Х им обезбеди на возачите производи кои ќе им помогнат да ги надмудрат елементите. Сите производи Од Дожд-Х се дизајнирани да помогнат да ги задржиме нашите клиенти сигурен чекор пред Мајката Природа на патот. Дожд-Х Ширина Бришач Сечилото, Во собата на 1 : Спречува мраз и снег натрупување преку елиминација на изложени метални компоненти. Мазно бришење без брборења како резултат на специјално измешаното гумено сечило обложено со графит. Подобрена флексибилност и зафат од издржливата, гумена обвиткана подструктура. Лесен за инсталирање со претходно инсталиран мал адаптер за ј-кука и содржи мулти-адаптер за страничен игла, голема ј-кука, бајонет, и&Л и краци на бришачот ПТБ. Сите временски услови тешки со синтетички гумен гумен кој ќе издржи екстремни временски услови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ