• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јахмол 22+22 Одговара За Ауди В Кватро Бришачи На Шофершајбната, Заменски Бришачи За Предниот Прозорец На Автомобилот

Јахмол 22+22 Одговара За Ауди В Кватро Бришачи На Шофершајбната, Заменски Бришачи За Предниот Прозорец На Автомобилот

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Описи : . 100% сосема нов И Висок Квалитет. Ги исполнува или надминува стандардите за безбедност и издржливост. Обезбедува мазно, тивко, чисто бришење без размачкување. Подобрениот флексибилен дизајн на ' рбетот осигурува максимален контакт со екранот. Дизајнот без загради нуди подобра отпорност на таложење мраз и снег. Аеродинамичниот дизајн создава сила надолу спречување на подигнување на сечилото. Толеранција на температура : +158f до-40 F (+70 C до-40 C). Трајност На бришење : 1 Милион Пати бришење. Големина : 22 " +22". Забелешка : ве Молиме потврдете ја ставката дали одговара на вашето возило во табелата за компатибилност пред купувањето. Пакетот Вклучува : . 1 х 22 " Шофершајбната Зрак Бришач Ножот. 1 х 22 " Сечилото На Бришачот На Зракот На Шофершајбната јеахмол ја олеснува замената на бришачот на шофершајбната со снопови од 2 пакувања кои вклучуваат популарни комбинации на должина на сечилото на возачот и совозачот. Одделение natural природна гума, низок шум и долг живот. Одговара Ј кука (9 * 3 и 9 * 4) бришач рака. 0 ленти, исклучително мазни, чисти, не-вибрирачки бришач. Исклучителен дизајн, едноставна работа и брза инсталација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ