• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Избор за декоративен сет за фрлање перници на фантоскоп, меки фул крзно и ватирана кадифена пакет, за спална соба за софа, 18 18

Избор за декоративен сет за фрлање перници на фантоскоп, меки фул крзно и ватирана кадифена пакет, за спална соба за софа, 18

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Изборот на изборот на фантоскоп, изборот на крзно и ватирана кадифена пакет, декоративни перници за фрлање, ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во големината 18 "x18 " и 15 комплети за дизајн. Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер и постелнина. За фантоскопот. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година да се појави како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепени решенија за домашни декоративни решенија. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Пакет : капаци за перници со инсерти, сет од 2 . Дизајн : Луксузна бушава перница од крзно и ватирана кадифена плетенка со текстура со плетени перници . Материјал : Полиестер со висок степен и полиестерска мешавина . Големина : 18x18 инчи/45x45 см . скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент : скриен патент “ : Силен патент со невидлив дизајн . Чистење : И машината што се мијат и рацете што се мијат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ