• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
GoGreen Power LED Lumens Фенерче

GoGreen Power LED Lumens Фенерче

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Gogreen Power 4 LED фенерче за Полнење ја користи најсветлата ТЕХНОЛОГИЈА ЗА БЕЛА ЛЕР и ви обезбедува одличен извор на светлина без никогаш да ја замените сијалицата. Вградениот АДАПТЕР за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА што може да се повлече значи дека можете да ја полните вашата фенерче без дополнителни делови или кабли. Едноставно приклучете ја фенерчето во кој било електричен штекер и ќе бидете подготвени да одите за кратко време. Фенерчето вклучува и контролирана глава и рачка за лесно држење, што ја прави оваа фенерче задолжителна за сите. Сите ги фрливме нашите предмети во ѓубре, иако секогаш пишува на пакувањето фрлете правилно. Секој сака да рециклира, но не и да го менува својот животен стил. Сакаме да ви олесниме удобно рециклирање од вашиот дом или канцеларија. Go Green Power LED Фенерче : 12-часовно полнење трае 6 часа. Полнење со АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА што се повлекува. Рачка за лесно држење. Отпорен на вода. Енергетски ефикасен. Нема потреба од батерии!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ