• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Aukfa futon tutted назад конвертибилен тросед 68 ”кревет со големина на близнаци - портокал

Aukfa futon tutted назад конвертибилен тросед 68 ”кревет со големина на близнаци - портокал

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Барате решение за софа-во-едно за вашите мали простори? Овој конвертибилен кадифе софа кревет футон е идеален за вас. Овој кабриолет софа Aukfa AK-FF01-017 ги меша традиционалните елементи со модерни линии-и ние го сакаме резултатот. Седиштето исполнето со пена и затегнати грб се завиткани во кадифето-тапацир по ваш избор, а двете перници на акцент (вклучени) додаваат дополнителни дополнителни слој на текстура. Еве исто така ергономски прилагодлив потпирач за грб за вашата удобност. Можете да ги искористите целосните предности на 3 позиции за потпирање/лажење на 100, 135 или 180 степени и да уживате во удобноста на софата на различни нивоа. Кога сте подготвени да го трансформирате овој тросед во кревет, грбот лежи рамно. Со цврста конструкција, Futon софата може лесно да задржи до 600 bs.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ